Konkurs Przyrodniczy

cze 20, 2018   //   Aktualności, Blog, Galeria, Z życia przedszkola  //  No Comments

 15 czerwca w naszym przedszkolu odbył się I Konkurs Przyrodniczy pod hasłem: „Ziemia to nasz dom, więc chroń ją ze wszystkich stron” zorganizowany we współpracy z Nadleśnictwem Przedborów. Jak przystało na konkurs przyrodniczy odbył się on w na łonie natury w zaciszu „Słonecznego Zakątka”. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele z Przedszkola nr 1 Bajkowa Jedyneczka, Niepublicznego Przedszkola – Klub Malucha, Przedszkola w Rogaszycach oraz organizatorzy- przedstawiciele Przedszkola nr 5. Podczas konkursu na dzieci czekały różnorakie formy wyzwań: zagadki słowne, słuchowe, a także zadania sprawnościowe. Walka była bardzo wyrównana, a przedszkolaki wykazały się bogatą wiedzą z życia zwierząt, roślin, a także ekologii. Jury postanowiło nagrodzić wszystkich uczestników. Dziękujemy dzieciom oraz opiekunom za przygotowanie i udział w konkursie, a Nadleśnictwu Przedborów za współpracę i ufundowanie nagród.

.

 

Leave a comment

Blog Categories