Festyn rodzinny

cze 15, 2018   //   Aktualności, Blog, Galeria, Z życia przedszkola  //  No Comments

W niedzielę 10 czerwca 2018 r. odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez Przedszkole nr 5. Główną atrakcją festynu były występy dzieci, które zatańczyły dla  rodziców oraz wręczyły im laurki z okazji Dnia Mamy i Taty. W tym dniu nie zabrakło atrakcji takich jak: zabawy z chustą animacyjną, malowanie twarzy i dojenie sztucznej krowy. Największą radość sprawiła jednak dzieciom zabawa na dmuchanych zamkach ufundowanych z okazji Dnia Dziecka przez Radę Rodziców. Dzięki Ratownictwu Medycznemu z Grabowa oraz Pogotowiu Ratunkowemu dzieci i rodzice mieli możliwość zwiedzenia karetki pogotowia oraz udziału w pogadance i pokazie udzielania pierwszej pomocy. Najmłodsi mogli także zasiąść za kierownicą samochodu policyjnego. Krótki trening sprawnościowy zapewnili dzieciom instruktorzy taekwondo. Powodzeniem cieszyły się przekąski dostępne na stoisku spożywczym. Ten pełen wrażeń i radośnie spędzony czas był wspólnym zwieńczeniem rodzinnego święta.

 

.

 

Leave a comment

Blog Categories