Konkurs na “Projekt Odblasku”

maj 18, 2018   //   Blog, Galeria, Wydarzenia, Z życia przedszkola  //  No Comments

Podczas realizacji w Przedszkolu projektu BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK, został ogłoszony między przedszkolny konkurs  na Projekt Odblasku. Podczas zakończenia obchodów konkurs został rozstrzygnięty.Wybór trzech najładniejszych prac był bardzo trudny, ponieważ wszystkie prace wykonane były bardzo pięknie  i z dużą starannością.

Decyzją komisji pierwsze miejsce otrzymał Olgierd Palczewski (Przedszkole nr 5 „Słoneczny Zakątek”),

drugie miejsce –  Zuzia Ślęzak i Sara Sibińska (Przedszkole nr 5 „Słoneczny Zakątek” w Ostrzeszowie)

trzecie miejsce -  Kacper Brylak  (Przedszkole w Rogaszycach).

Komisja konkursowa postanowiła wyróżnić dwie prace: Hani Jasiak (Przedszkole w Rogaszycach) oraz Leny Krawiec  (Przedszkole nr 5 „Słoneczny Zakątek” w Ostrzeszowie). Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody. Gratulujemy!

.

 

Leave a comment

Blog Categories