Mikołajki jak z bajki!

Mikołajki mogą być jak z bajki…

Mikołajki w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku.  Tego dnia rodzice przygotowali niezwykłą niespodziankę, wcielając się
w bajkowe role. Była Wróżka, Kopciuszek, Królewna  Śnieżka, Krasnale, a także Jaś i Małgosia. Nie mogło również zabraknąć Czerwonego Kapturka i Wilka. Bajka w wykonaniu rodziców bardzo się podobała, gdyż aktorzy zostali obdarowani gromkimi brawami.

Po tak miłym rozpoczęciu uroczystości nasze przedszkole odwiedził długo wyczekiwany gość – Św. Mikołaj, który obdarował prezentami wszystkie dzieci.
Jego długo oczekiwane przybycie było dla dzieci niezwykłym i radosnym wydarzeniem. Oczywiście nie zabrakło wierszy i piosenek dla Świętego Mikołaja!

Tego dnia nasze przedszkolaki wyglądały wyjątkowo – „mikołajkowo”.
Dzieci na pewno długo będą wspominały ten dzień.  Mikołaju dziękujemy i zapraszamy za rok!