Teatrzyk “Tęczowe kłopoty”

lis 21, 2017   //   Aktualności, Blog, Galeria, Z życia przedszkola  //  No Comments

W dniu 21 listopada 2017 roku zagościli w naszym Przedszkolu aktorzy  z teatru TRAKT z Wrocławia. Przedstawiony spektakl nosił tytuł „Tęczowe kłopoty”. Dzieci miały okazję zobaczyć duże kukły – lalki (nadmarionety), które były aktorami w tymże przedstawieniu. Dzięki nim mogliśmy wejść we wspaniały świat bajki i poznać  mieszkańców pewnego Miasteczka, nad którym pewnej nocy rozpętała się straszliwa burza, a po burzy na niebie pojawiła się tęcza. Kiedy rano mieszkańcy obudzili się okazało się, że połowa z nich jest kolorowa, a połowa czarno-biała. Na początku tylko się sobie przyglądali, ale już po chwili kolorowi uciekali przed czarno-białymi, a czarno-biali zamykali drzwi i okna na widok kolorowych. Nie pozwalano dzieciom bawić się ze sobą. Tylko Zuzanka i Czarek nie rozumieli, dlaczego ludzie tak postępują. Postanowili pogodzić zwaśnione strony. Energiczna akcja oraz piękna scenografia skutecznie rozbawiała i uradowała dzieci.

.

 

Leave a comment

Blog Categories