Dzień Edukacji Narodowej

paź 16, 2017   //   Aktualności, Blog, Z życia przedszkola  //  No Comments

Dnia 12.10.2017 r. w Przedszkolu nr 5 „Słoneczny Zakątek” odbyła się uroczystość  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej.

Dzień Edukacji Narodowej jest chyba najodpowiedniejszym dniem na podziękowanie wszystkim pracownikom oświaty, którzy na co dzień  wkładają serce i trud w swą ważną pracę.

W ramach podziękowań dzieci przygotowały część artystyczną, w której okazały wdzięczność Pani Dyrektor, nauczycielom oraz pracownikom obsługi za uśmiech, okazane serce i cierpliwość. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor, która skierowała do pracowników wiele ciepłych słów. Życzenia złożone przez Panią Dyrektor Małgorzatę Ciężką dodały wszystkim  dużo otuchy i sił do podejmowania wyzwań jakie czekają nas w pracy z dziećmi.

W tym dniu nie brakowało miłych niespodzianek.

Wszystkim pracownikom z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy satysfakcji, wytrwałości i wielu sukcesów!

 

.

Leave a comment

Blog Categories