Festyn Rodzinny w Przedszkolu Nr 5

Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców – to obrazki które można było zauważyć podczas festynu rodzinnego – “Święto Pieczonego Ziemniaka”, który odbył się 30 września 2017 r. Spotkanie obfitowało w różne atrakcje. Były wspólne zabawy przy muzyce, z chustą animacyjną oraz  z Panią animator. Najważniejszym punktem był konkurs na największego ziemniaka. Dzieci i ich rodzice brały udział w rodzinnych konkurencjach sportowych takich jak: przeciąganie liny i wyścigi taczek. Dużą frajdę sprawiło najmłodszym malowanie buziek oraz zwierzątka skręcone z balonów. Swoją pomysłowością przedszkolaki wykazywały się też podczas wykonywania warzywnych stworków. Po tak licznych zmaganiach na uczestników konkurencji czekał bufet z przekąskami, a także ognisko na którym oprócz kiełbasek, nie mogło zabraknąć pieczonych ziemniaków. Festyn mógł się odbyć dzięki ogromnemu zaangażowaniu  wszystkich pracowników placówki oraz rodziców, którzy przygotowali słodkie wypieki. Dziękujemy!

 Dochód  z festynu będzie przeznaczony na potrzeby dzieci z Przedszkola Nr 5.

.

Leave a comment