MAMA TATA I JA – festyn w przedszkolu

Kochamy Was Rodzice

Bo wasze serce bije jak refren w naszej piosence.

Kochamy Was, kochamy całym sercem

I radości chcemy dać wam jak najwięcej!

W piątek 3 czerwca świętowaliśmy z okazji Dnia Mamy i Taty. Rodzice razem z dziećmi bawili się na przedszkolnym festynie, podczas którego ich pociechy zaprezentowały tańce wiersze i piosenki przygotowane specjalnie na tę okazję. Występy były oryginalne i miłe wszystkim rodzicom, którzy pełni dumy oklaskiwali najmłodszych artystów. Był słodki poczęstunek oraz możliwość upieczenia kiełbaski na ognisku. Ponieważ to święto rodziców, dzieci wykonywały przy ich pomocy korale z makaronu dla mamy oraz gustowne krawaty w paski dla taty. Atrakcją dla dzieci były skręcane przez panie balonowe kreacje.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i życzymy drogim rodzicom jak najwięcej radości i dzielenia wspólnych chwil z dziećmi.

.

Leave a comment

Blog Categories