Otwarcie sezonu rowerowego w Miasteczku Ruchu Drogowego

Piękna pogoda coraz częściej zachęca nas do wyjść i aktywności na powietrzu. Nadeszła więc już pora by oficjalnie rozpocząć sezon rowerowy w Miasteczku Ruchu Drogowego. Z tej okazji  na zaproszenie Stowarzyszenia Radość Dziecka do przedszkola przybyli funkcjonariusze ostrzeszowskiej Komendy Powiatowej Policji.

Podczas spotkania przedszkolaki pochwaliły się swoimi wiadomościami z dziedziny ruchu drogowego, a w nagrodę otrzymały pamiątkowe odblaski ufundowane przez Policję oraz Stowarzyszenie. Dzieci z najmłodszych grup dostały także swoje pierwsze karty rowerowe.

Serdecznie dziękujemy

Pani Magdalenie Hańdziuk

oraz Panu Szymonowi Wojdzie

za wizytę i pouczającą pogadankę

oraz Pani Annie Mądrej i członkom Stowarzyszenia

za zorganizowanie ciekawego spotkania.

 

 

.

Leave a comment

Blog Categories