Przedszkolaki na musicalu!

kwi 24, 2016   //   Aktualności, Blog, Galeria, Z życia przedszkola  //  No Comments

W czwartek 21 kwietnia 2016r. udaliśmy się do sali ostrzeszowskiego kinoteatru aby obejrzeć musical wykonywany przez aktorów Łódzkiej Agencji Koncertowej.

„Przygody Wilka i Zająca”, bo taki tytuł nosiło przedstawienie, to nie tylko pouczająca i niosąca moralne przesłania opowieść, ale wspaniałe widowisko muzyczne połączone z grą świateł i efektami wizualnymi takimi jak dym i lasery, które wywoływały w widzach zaskoczenie i wzbudzały zachwyt.

Świetny Impresario i „twórca gwiazd” dowiedział się że w pobliskim lesie mieszka niezwykły Wilk, który tańczy i śpiewa. Postanowił zaangażować go do swojego zespołu i wyruszyć w trasę koncertową. W lesie tymczasem dzieją się bardzo dziwne rzeczy. Pan Gajowy ogłosił wielką akcję sprzątania lasu. Kto żyw chodzi z workiem i zbiera różne odpadki, porzucone w lesie przez turystów. Czego tam nie ma! Papiery, puszki po konserwach , butelki, a nawet stare tenisówki!  Śmieci zbiera Tańcząca Dziewczyna, Zając, a także Wędkarz, zniechęcony bezskutecznym łowieniem ryb w brudnej rzece. Do akcji włączył się również Strażak i Szalony Drwal.

( http://lodzkaagencjakoncertowa.pl)

Wszystkie dzieci  które zakupiły bilet na przedstawienie przyczyniły się do działań charytatywnych Łódzkiej Agencji Koncertowej, która współpracuje z Polskim Towarzystwem Osób Niepełnosprawnych i przekazuje część środków na dofinansowanie sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci niepełnosprawnych. Wśród widowni rozlosowano także pamiątkowe nagrody.

Ten oryginalny spektakl to nowe i miłe doświadczenie, które na długo pozostanie dzieciom w pamięci.

Zdjęcia: ( http://lodzkaagencjakoncertowa.pl)

.

.

Leave a comment

Blog Categories