XV OLIMPIADA SPORTOWA PRZEDSZKOLAKÓW

 

XV OLIMPIADA SPORTOWA PRZEDSZKOLAKÓW

16 kwietnia 2016r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 2 w Ostrzeszowie odbyła się XV Olimpiada Sportowa Przedszkolaków. Niezmiernie nam miło, że do grona gości dołączyli: pan Burmistrz Mariusz Witek, pan Starosta Lech Janicki, pani Zofia Witkowska oraz Sekretarz Burmistrza pan Włodzimierz Piekarczyk. Uroczystego rozpoczęcia sportowych zmagań dokonała poprzez zapalenie olimpijskiego znicza Zastępca Dyrektora Przedszkola pani Marzena Piaskowska-Błoch w asyście przedstawicielki olimpijczyków–Moniki Pacyny. W pięciu konkurencjach sportowych wzięły udział drużyny z czterech pobliskich przedszkoli.

Tor przeszkód, strzały piłek do bramek, bieg slalomem, wyścig piłek w siadzie, chwyty i rzuty piłek to konkurencje tegorocznej XV edycji naszej imprezy!

Wszyscy uczestnicy byli niesamowici, dlatego też drużynom przyznano ex aequo 1 miejsce. Każde dziecko tego dnia zostało złotym medalistą olimpiady, a do przedszkoli trafiły złote puchary oraz symboliczne podziękowanie za udział.

Najważniejsi na zawodach byli nasi mali olimpijczycy, którym serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i sportową rywalizację.

Dziękujemy  za udział:

Przedszkolu nr 1

Przedszkolu nr 6 im. Misia Uszatka

Przedszkolu w Rogaszycach

Wszystkim dzieciom i opiekunom serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy również wszystkim rodzicom, którzy dzielnie kibicowali i do samego końca trzymali kciuki za dzieci!

Do zobaczenia za rok!

.

Leave a comment

Blog Categories