MALI ARTYSCI RODZICOM

W koncercie pod takim hasłem po raz kolejny dzieci ze „Słonecznego Zakątka” prezentowały swoje taneczne umiejętności na deskach ostrzeszowskiego kinoteatru w sobotę 9 kwietnia 2016r.

Taniec był w tym dniu motywem przewodnim. Daje on ogromną satysfakcję tancerzom oraz sprawia wiele radości widzom. Tak było też w przypadku naszej publiczności, która gromkimi brawami nagradzała i zachęcała najmłodszych. Dzieci dzielnie przełamywały tremę, aby pokazać efekty długotrwałych przygotowań.

Każda grupa przedstawiała pewną opowieść zabierając widownię w specyficzny klimat  i inną scenerię. Pojawiły się wesołe Kaczuszki oraz zapracowane Krasnoludki , czyli dzieci z najmłodszych grup. W zimowy świat zabrała nas grupa Motylków, a zaraz potem radość z rozbudzającego się wiosną życia przedstawiła  nam grupa Pszczółek. Następnie za sprawą Muchomorków wylądowaliśmy na Dzikim Zachodzie i podziwialiśmy taniec country. Afrykański klimat stworzyła  grupa Biedronek prezentując  żywiołowy układ rodem z dzikich krajów.

Każdy taniec był niepowtarzalny i piękny.

Gratulujemy dzieciom udanych występów !

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu strojów, które dopełniały efekt wizualny przedstawień oraz wszystkim paniom, które przygotowywały małych artystów.

 

DO ZOBACZENIA!

.

 

Leave a comment

Blog Categories