Wizyta Mikołaja!

gru 6, 2015   //   Aktualności, Blog, Nasze uroczystości, Wydarzenia  //  No Comments

W piątek 4 grudnia do „Słonecznego Zakątka” przybył najprawdziwszy Mikołaj!  Tradycyjnie aby dotrzeć na czas do naszego przedszkola użył nietypowego dla siebie środka lokomocji – tym razem przyjechał motorem. Radości w tym dniu było mnóstwo, nie tylko za sprawą tak długo wyczekiwanego Świętego, ale także naszych kochanych rodziców. Chcąc nam sprawić wiele przyjemności w tym dniu, przygotowali dla nas przedstawienie i sami stali się aktorami. Była wspaniała sceneria, bajkowe postacie w pięknych strojach i ciekawa opowieść, która wywołała uśmiech na twarzy każdego dziecka.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy wykazali wiele inicjatywy, chęci i włączyli się w przygotowania do tej przedszkolnej uroczystości!

 

Dzięki Stowarzyszeniu „RADOŚĆ DZIECKA” do przedszkola trafiło nowe wyposażenie, z którego będą korzystać wszystkie dzieci są to:

dwa mikroskopy do badań oraz

kącik manipulacyjno – sensoryczny.

Gorąco dziękujemy!

 

.

Leave a comment

Blog Categories