FESTYN RODZINNY Z OKAZJI DNIA DZIECKA

12 czerwca odbył się w przedszkolu festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Dzięki uprzejmości Rady Dzielnicy nr 6 wszystkie dzieci otrzymały na tą okoliczność bilet wstępu na kąpielisko lub do kina. Naszą imprezę rozpoczęliśmy z dobrymi humorami i mimo niepewnej pogody zgromadziliśmy się na przedszkolnym placu. Na początku głośne warczenie silników oznajmiło przybycie grupy motocyklistów z Ostrowa Wlkp. Przedszkolaki  miały możliwość z bliska obejrzeć wspaniałe motory. Bawiliśmy się przy muzyce oraz z chustą animacyjną, która wciąż sprawia wiele radości. Dla dzieci dużą atrakcją było dojenie sztucznej krowy, która pokrzepiała pysznym sokiem. Rodzice własnoręcznie piekli kiełbaski na ognisku, a na stoisku spożywczym dostępne były lody, ciasta oraz popcorn. Dobrego nastroju i chęci do zabawy nie były w stanie przerwać nawet nadciągające chmury, dlatego przenieśliśmy zabawę do budynku przedszkola. Tam dalej trwały konkursy, konkurencje sportowe oraz tańce animacyjne, działała także fabryka makaronowych korali.

Dziękujemy wszystkim za obecność na festynie.

Mamy nadzieję, że było to udane, rodzinnie spędzone popołudnie.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w organizacji festynu:

Rodzicom, którzy upiekli pyszne ciasta;

Pani Kasi Wnuk za dostarczenie lodów;

Rodzicom, którzy przynieśli drewno na ognisko;

oraz

Wszystkim, którzy pomagali w sprzątaniu po festynie.

Podziękowania kierujemy także do:

Pani Prezes Mirosławy Szymańskiej oraz Spółdzielni Rolniczo – Handlowej „ROLNIK”

Firmy  Z. R. M. Grabów; Włodzimierz i Maciej Włodarczyk

Państwa Ewy i Leszka Janickich

 

Dziękujemy za wsparcie i cieszymy się, że jesteście z nami!

.

Leave a comment

Blog Categories