Wiosenna Spartakiada w Rogaszycach

kwi 9, 2015   //   Aktualności, Blog, Galeria, Z życia przedszkola  //  No Comments

21 marca Przedszkole w Rogaszycach zorganizowało po raz drugi Wiosenną Spartakiadę Przedszkolaków.
Mali sportowcy z naszego przedszkola także wzięli w niej udział. Zarówno Maluszki jak i Starszaki podeszły do tego wyzwania z ogromnym entuzjazmem i ekscytacją.
Rozpoczęliśmy od uroczystego przemarszu drużyn, prezentacji transparentów i okrzyków bojowych. Następnie uczestniczyliśmy we wspólnej rozgrzewce, by w pełni sił przystąpić do zawodów.
Dzieci musiały się w nich wykazać ogólną sprawnością, pokonując tory przeszkód skacząc, biegnąc slalomem, idąc po ławeczce, czy rzucając do celu. Liczyły się nie tylko indywidualne zdolności ale współpraca całego zespołu. Najważniejsza jednak była radość oraz uśmiech, który był widoczny na buziach przedszkolaków.
Ponieważ wszyscy zawodnicy wykazali się wielkim zapałem i wolą walki, decyzją jury wszystkie drużyny zajęły ex aequo pierwsze miejsce zdobywając puchar i dyplom.

Nasze Przedszkole reprezentowała drużyna w składzie:

Zuzia Połomska (3 lata)

Antoś Jędrzejak (3 lata)

Igor Mak (4 lata)

Jagoda Olesiak (4 lata)

Tobiasz Podstawa (5 lat)

Maja Pokusińska (5 lat)

Iga Błaszczyk (6 lat)

Filip Połomski (6 lat)

WSZYSTKIM MAŁYM SPORTOWCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!