PIKNIK RODZINNY

        W  piątkowe popołudnie 6 czerwca 2014 w naszym przedszkolu został zorganizowany piknik rodzinny. Tego dnia pogoda dopisała, dzięki czemu mogliśmy bawić się wspólnie z rodzicami. Nie zabrakło wielu ciekawych konkurencji sportowych, wspólnych zabaw w kole. Kolorowe baloniki, przywieszone na wstążkach, powiewały radośnie na wietrze w takt muzyki.

Dzięki uprzejmości „Ratownictwa Medycznego Wawrzyniak” mogliśmy zobaczyć,  jak wyposażony jest samochód, który bierze udział w  ratowaniu życia ludzkiego. Odwiedził nas również pies policyjny, który podawał każdemu łapę na powitanie.

Atrakcją pikniku były kiełbaski z grilla, lody, owoce, popcorn i – upieczone   przez mamy – pyszne placki. Wiosenny piknik można uznać za bardzo udany, każdy miał uśmiech na twarzy, a pożegnać się z przedszkolem nie było łatwo.

Leave a comment

Blog Categories