XI Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej

Niedzielne popołudnie 22 kwietnia należało w Ostrzeszowie do najmłodszych śpiewających artystów. W kinoteatrze “Piast” odbył się XI Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej. W tym roku w konkursie wystąpiło 19 uczestników z  całego powiatu. Dzieci wykonywały utwory z dziecięcego repertuaru, o różnorodnej tematyce.  Małych wokalistów oceniało profesjonalne jury, które  nie miało łatwego wyboru, gdyż wszyscy zaprezentowali się bardzo dobrze. Na liście wyróżnionych znalazła się Emilka Wielanek,  z naszego przedszkola, która uczęszcza do grupy 5 i 6-latków. Zaprezentowała ona piosenkę pt. “Puszek okruszek”. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom i maskotkę.

Emilce gratulujemy muzykalności i odwagi oraz życzymy wielu dalszych
sukcesów!

 

Leave a comment

Blog Categories