Browsing articles from "Styczeń, 2015"

Sale przedszkolne

sty 5, 2015   //   Przedszkole  //  No Comments
Kopia Obraz 015
Nasze przedszkole posiada 6 dużych, jasnych i estetycznie urządzonych sal, w których dzieci mają dostęp do różnorodnych przyborów, zabawek, gier i układanek. Zabawa jest nieodłącznym elementem funkcjonowania dziecka w wieku przedszkolnym i jej roli nie należy bagatelizować. To dzięki niej dzieci mają możliwość kształcenia swoich zmysłów, wzbogacania wiedzy o świecie,...

Sale terapeutyczne

sty 5, 2015   //   Galeria, Przedszkole  //  No Comments
IMG_1636
W naszym przedszkolu znajdują się sale terapeutyczne do specjalistycznych zajęć indywidualnych z dziećmi są to: gabinet psychologa gabinet logopedy salki do zajęć rewalidacyjnych, arteterapii i rehabilitacji ruchowej. Ponadto w przyszłym roku szkolnym planujemy uruchomić jeszcze jedno pomieszczenie – Salę Doświadczania Świata, czyli miejsce do pracy metodą Integracji Sensorycznej.